[ 2017.12.17 ] Zbliża się czas świętowania ... i składania życzeń!!!

Przed nami zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Ten Magiczny czas niesie ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. Z tej okazji proszę przyjąć nasze serdeczne życzenia, aby w tym szczególnym okresie nie zabrakło miłości, oraz rodzinnego ciepła, by atmosfera tych pięknych i radosnych Świąt przepełniła pozytywną energią i nadzieją na Nowy Rok.
Niech nadchodzące Święta będą dla Wszystkich niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk, w gronie Rodziny i Przyjaciół.
Proszę również o przyjęcie lotniczych życzeń Aeroklubu Krainy Jezior(poniżej) - od organizatora największych cywilnych pokazów lotniczych „non profit”, znanych w Europie pn. „Mazury AirShow”. W 2018 odbędzie się już 20-sta edycja tych mazurskich pokazów, a więc czeka nas poważny jubileusz!
Z tej to również okazji życzymy Wszystkim przyjaciołom Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i naszych inicjatyw w ramach akcji programowej „Lotnicze Mazury”, by mieli czas przybyć do Giżycka/na lotnisko Kętrzyn Wilamowo i spędzić czas w atmosferze wyjątkowego wydarzenia lotniczego.

Stanisław Tołwiński – Prezes AKJ

Poniżej życzenia - list  Arcybiskupa Edmunda  Piszcza - Seniora, od wielkiego przyjaciela wielu  naszych inicjatyw publicznych realizowanych na lotnisku Kętrzyn Wilamowo. Celebra uroczystej mszy w hangarze lotniczym oraz wygłaszane homilie podczas dorocznych uroczystości pn. "Dzień Pamięci Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Jana Pawła II", wywołują życiową zadumę i inspirują wiele dalszych działań.
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt