[ 2019.12.14 ] Idą Święta … a za nimi Nowy Rok!

Przed nami zbliżające się Święta Bożego Narodzenia a za chwile już Nowy Rok. Ten Magiczny czas niesie ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. Z tej okazji proszę przyjąć nasze serdeczne życzenia, aby w tym szczególnym okresie nie zabrakło miłości, oraz rodzinnego ciepła, by atmosfera tych pięknych i radosnych Świąt przepełniła pozytywną energią i nadzieją na Nowy Rok.

Niech nadchodzące Święta będą dla Wszystkich niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk, w gronie Rodziny i Przyjaciół.

Proszę również o przyjęcie lotniczych życzeń Aeroklubu Krainy Jezior(poniżej) - od organizatora największych cywilnych pokazów lotniczych „non profit”, znanych w Europie pn. „Mazury AirShow” i wyróżnionych przez Polska Organizację Turystyczną w konkursie Najlepszy Produkt Turystyczny.

W 2020 roku czekają nas kolejne wyzwania społeczne - będziemy przygotowywali się do już 22-giej edycji tych mazurskich pokazów, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Z okazji zbliżających się Świąt … i niechybnym nadejściem Nowego Roku życzymy Wszystkim przyjaciołom Krainy Wielkich Jezior Mazurskich i naszych inicjatyw w ramach akcji programowej „Lotnicze Mazury”, by mieli czas przybyć do Giżycka/na lotnisko Kętrzyn Wilamowo i spędzić czas w atmosferze wyjątkowego wydarzenia lotniczego.

Stanisław Tołwiński
Prezes AKJ
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt