[ 2019.12.20 ] Tradycyjny „Śledzik” w znakomitym towarzystwie, warszawskich wolontariuszy wspierających organizację Mazury AirShow.

Mimo wielu zadań i pewnego „zbiegania” przed końcem roku, musiał się znaleźć czas na przedświąteczne spotkanie społecznych współtwórców mazurskich pokazów lotniczych, znanych pn. Mazury AirShow 2019, a „stacjonujących” głównie w okolic Warszawy ale i z Łodzi również. Jak zauważycie na zdjęciu, w piwniczce przy Placu Dąbrowskiego, wśród kilkunastu osób spotkanie zaszczycili: Krzysztof Krawcewicz (Redaktor Naczelny PLAR – Patrona Medialnego MAS), Edek Sokół (kierownik lotów na lotnisku Kętrzyn Wilamowo), Darek Moćko (kierownik lotów pokazowych w Giżycku, nad jeziorem Niegocin), Krzysztof Maliński (asystent kierownika lotów pokazowych), Witold Sokół (wspaniały komentator mazurskich pokazów), Grzegorz Sobczak (rzecznik prasowy i Szef Biura Mediów), Artur Wędziński (Szef –Koordynator Studia TV Mazury AirShow) oraz fotografowie : Andrzej Amerski ,Michał Prokurat, Andrzej Rogucki, Miłosz Rusiecki (mimo jeszcze nie zakończonej rehabilitacji po operacyjnej) i Andrzej Wrona. Oczywiście nie zabrakło przeuroczych Pań, co nadało spotkaniu szczególny charakter.

Spotkanie rozpoczęło się od Świąteczno-Noworocznych życzeń przy symbolicznej lampce szampana , wręczenie Dyplomów Uznania (najbardziej zasłużonym) i Certyfikatów Fotografa MAS (również autorom zdjęć w naszych kalendarzach na 2020 rok). A po części oficjalnej „śledzik” i nie tylko oraz kilkugodzinne rozmowy przyjaciół.

To było bardzo miłe przyjacielskie spotkanie osób już trochę zdystansowanych upływem czasu ale w nastroju pewnej wspólnej satysfakcji wkładu w efekty Mazury AirShow 2019. By podkreślić rangę oraz znaczenie wkładu m.in. tego wymienionego zespołu, warto dodać, że w tym roku Polska Organizacja Turystyczna wyróżniła (jedno z trzech wyróżnień) Mazury AirShow w konkursie Najlepszy Produkt Turystyczny.

Pisząc o tym chciałbym wszystkim obecnym podziękować, że zaszczycili przyjęciem mojego zaproszenia ale i wszystkim nie obecnym na spotkaniu wolontariuszom za ich trud oraz wspieranie organizacyjne mazurskich pokazów lotniczych.

Przed nami zbliżające się Święta Bożego Narodzenia a za chwile już Nowy Rok. Ten Magiczny czas niesie ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. Z tej okazji proszę przyjąć moje serdeczne życzenia, aby w tym szczególnym okresie nie zabrakło miłości, oraz rodzinnego ciepła, by atmosfera tych pięknych i radosnych Świąt przepełniła pozytywną energią i nadzieją na Nowy Rok.

Niech nadchodzące Święta będą dla Wszystkich niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk, w gronie Rodziny i Przyjaciół.

Do siego Roku!!!
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt