[ 2010.12.01 ] Konferencji w sprawie nowego produktu turystycznego - "Turystyka Lotnicza"
Aeroklub Krainy Jezior wspólnie z partnerami litewskimi oraz w uzgodnieniu i przy współpracy z Departamentem Turystyki Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego przygotowuje Konferencje "Turystyka Lotnicza – możliwości i perspektywy".

Na bazie naszych doświadczeń przy organizacji Międzynarodowych Rajdów "…po lotniskach Warmii i Mazur" oraz "…po lotniskach Litwy" zamierzamy zaprezentować uczestnikom konferencji dotychczasowy dorobek, oraz możliwości infrastruktury lotniczej do wykorzystania przez organizatorów turystyki i zarządzających hotelami. Planujemy zasugerować praktyczne wskazówki oraz omówić perspektywy rozwoju nowego produktu turystycznego.

Będąc przekonani o nowych możliwościach inicjowanych przez nas zadań dla wdrożenia produktu – turystyka lotnicza – liczymy na zainteresowanie Zarządzających Lotniskami naszą inicjatywą oraz udział przedstawiciela w planowanej Konferencji.Serdecznie zapraszamy!

Wobec już sygnalizowanego licznego udziału przedstawicieli samorządów, hoteli i biur turystyki z Warmii i Mazur oraz 15-to osobowej ekipy z Litwy, ilość miejsc będzie limitowana tylko dla osób, które zostaną zgłoszone w terminie do 10 grudnia br.

Konferencja odbędzie się dnia 17 grudnia o godzinie 10.00 w Sali Konferencyjnej Hotelu KOCH w Kętrzynie.

Zgłoszenia na konferencję proszę dokonywać na e-mail: wilamowo@lotniskoketrzyn.pl z podaniem: imienia i nazwiska, stanowiska służbowego oraz e-maila i telefonu osoby zgłoszonej.

Przyjęcie zgłoszenia na planowaną Konferencję zostanie potwierdzone e-mailem na wskazane w zgłoszeniu adresy.


Stanisław Tołwiński


strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt