You are currently viewing <strong>KOLEJNI ABSOLWENCI KURSU RADIOOPERATORÓW W SŁUŻBIE LOTNICZEJ</strong>

KOLEJNI ABSOLWENCI KURSU RADIOOPERATORÓW W SŁUŻBIE LOTNICZEJ

Kwietniowym kursem radiooperatorów w służbie lotniczej nastąpiła inauguracja wiosennych szkoleń Ośrodka Szkolenia Lotniczego na lotnisku Kętrzyn Wilamowo. W dniach 12-14 kwietnia po bardzo intensywnych zajęciach teoretycznych i praktycznych , kurs odbyło  8 pilotów paralotni i uzyskało zaświadczenia  umożliwiające zgłoszenie się na egzamin  organizowany przez ULC, by uzyskać stosowne ŚWIADECTWO  OPERATORA W SŁUŻBIE RADIOKOMUNIKACYJNEJ LOTNICZEJ.

Jako pewne potwierdzenie utrzymywania kontaktu z kursantami,  przed chwilą dostałem mailowy następujący meldunek od ostatnich kursantów:

„WŁAŚNIE CAŁĄ GNIEŹNIEŃSKĄ CZWÓRKĄ WRACAMY Z EGZAMINU. WSZYSCY ZDALIŚMY NA 100%. DZIĘKUJEMY ZA ŚWIETNE PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU I MIŁĄ ATMOSFERĘ PODCZAS SZKOLENIA”.

Oczywiście „trzymamy kciuki” za powodzenie pozostałych absolwentów ostatniego kursu na egzaminach w ULC.  Z pewną dumą informujemy , że dotychczas już 64   absolwentów naszego OSL po egzaminach ULC,  uzyskało ŚWIADECTWA  OPERATORA …

Wszystkim którzy już uzyskali ŚWIADECTWO  OPERATORA … gratulujemy i życzymy wielu satysfakcji podczas realizacji lotniczych pasji.

Stanisław Tołwiński

Dodaj komentarz