You are currently viewing <strong>Poszukiwany  kalendarz LOTNICZE MAZURY 2024 –już można zamawiać!</strong>

Poszukiwany  kalendarz LOTNICZE MAZURY 2024 –już można zamawiać!

Wzorem wielu lat, Aeroklub Krainy Jezior przygotował kolejny kolekcjonerski kalendarz na nowy rok w formie i temacie mazursko – lotniczym pn. „Lotnicze Mazury 2024”.

W ilustracji aktualności prezentujemy wizualizację kalendarza „Lotnicze Mazury 2024” z wykorzystaniem zdjęcia  Miłosza Rusieckiego.

Zainteresowani posiadaniem tego unikalnego – kolekcjonerskiego kalendarza, dla siebie, przyjaciół, współpracownikom w  firmy, dla członków aeroklubu czy na prezenty (od Mikołaja), szczegółowe informacje mogą otrzymać w AKJ zwracając się mailem na adres: biuro@lotniskoketrzyn.pl  lub telefonicznie na nr 89-752 45 21 ew. +48 503 172 816.

Przekazując informacje o wydaniu kalendarza „Lotnicze Mazury 2024”, za symboliczną wpłatę na rzecz AKJ w wysokości co najmniej 10,00 zł za jeden egzemplarz. Zachęcamy do zamówienia tego kolekcjonerskiego kalendarza! Nakład ograniczony!

A w 2024 roku zapraszamy na atrakcyjne imprezy lotnicze, w tym najważniejszą – XXVI MIĘDZYNARODOWY ZLOT PRZYJACIÓŁ LOTNICTWA & EUROPRJSKO JARMARK LOTNICZY  których finałem w dnia 3-4 sierpnia będą Mazury AirShow 2024, realizowane przez Aeroklub Krainy Jezior w pięknej Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

Zarząd AKJ

Dodaj komentarz